piątek, 9 maja 2014

Kącik dziecięcy
Oto moja dla Was niespodzianka- kącik dziecięcy w http://willasloneczna.pl/. Dzieciom nie sposób się tam nudzić- choćby nawet bardzo chciały są bez szans ;). Jest tam tyle do robienia. Czasem żałuję, że już mi pewnych rzeczy nie wypada. Wyszalałabym się tam za wszystkie czasy. Bitwa na poduszki organizowana na trampolinie ( kosmos!), zabawa w brzuchu Pana Wieloryba, kilometry zielonej łąki na grę w piłkę, berka i chowanego, labirynt z wierzbowych gałązek, taki sam wigwam, puszczanie latawców, gra w gumę i klasy. A jak deszcz to oczywiście zabawa w dom w naszym kąciku. Jest okno, jest prawdziwa kuchnia zrobiona ze starej szafki, są kredki i farby oraz skrzynia ze skarbami. W takim miejscu nie ma problemu z dziećmi- można spokojnie zjeść obiad i pogadać. Nie trzeba się martwić, jak zapełnić maluchom czas. One tam po prostu wpadają w szał zabawy. Mam to już przetestowane na Kalince. A to trudny zawodnik ;)
Sami przyznajcie- fajnie, że jest taka knajpka, która myśli też o tych najmłodszych... My bardzo lubimy tam spędzać czas. Bardzo :).

Uściski 
A tymczasem pooglądajcie sobie zdjęcia.  

4 komentarze:

 1. Cudnie!!! Wreszcie nie ikeowskie mamuty (choć praktyczne, to bardzo opatrzone). Mamy w planach niedługo odwiedzić to urocze miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadajcie- też przyjedziemy :) ugotujemy razem rosół z kurczaka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie na pewno damy znać jak będziemy się wybierać:)

   Usuń